YoHsY & CeMrE & GüLçin & ErEn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
YoHsY & CeMrE & GüLçin & ErEn

en hepsici forum

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

HEPSİNİN UNUTAMADIKLARI ANLAR NELER?

YazarMesaj
gülşahyoshy
mod adayı
mod adayı
gülşahyoshy

HEPSİNİN UNUTAMADIKLARI ANLAR NELER? Empty
MesajKonu: HEPSİNİN UNUTAMADIKLARI ANLAR NELER?   HEPSİNİN UNUTAMADIKLARI ANLAR NELER? Icon_minitimeCuma Ocak 04, 2008 3:45 am

Hepsinin unutamadıkları anlar nedir:
Gülçin:
Çocukken en büyük tutkum duvarlara resim yapmaktı. bir gün dayanamayıp duvarlara pastel boyayla ev ve bulut figürleri çizmiştim. babam resmimi gördüğünde bunu sen mi yaptın? diye sordu. bende evet dedim. nedenini sordu. çünkü canım çok istedi. çok zevkli ama hatalıyım, bir daha yapmayacağım diye cevaplamam üzerine babam anneme dönüp en azından dürüst davrandığı için ceza vermeyelim dedi. aslında bu babamın çok sinirlendiği bir olay olmasına rağmen beni affetmesini hep hatırlarım. hala da yalan söylemekten korkarım
Cemre:
Çocukken lakabım zeynaydı. çünkü oturduğumuz sitede iki oğlan çocuğunu dövmüştüm. çocukların anneleri beni anneme şikeyet etmişlerdi. bu anımı hiç unutamıyorum.
Eren:
Çocukken kardeşim esenle beraber evdeki eşyaların üzerine küçük fiyat etiketleri yapıştırıp, evin her yerine kağıttan oklar koyarak mağzacılık oynardık. mağazacılık oyununu daha gerçekçi kılmak için de kendi eşyalarını anneme satmaya çalışırdık
Yasemin:
Yeni yeni emeklemeye başladığım günlerde, annem beni yatağıma yatırmış ve uyuduğumu düşünerek mutfağa girip ıspanak yıkamaya başlamış. ıspanakları suda bıraktığı leğeni yere koyarak başka bir odaya geçmiş. fakat ben uyumamışım ve yataktan çıkıp emekleyerek mutfağa gitmiş, ıspanakları sudan çıkartarak yaprakları elbiselerin ceplerine, yatak ve dolapların içlerine saklamışım. annem bu olayı anlatırken hala çok güler.....

biliyorsunuz cok hayraniniz var ne dusunuyorsunuz?:
c:cok guzel ama kotu yanlarida var
e:=guzel ama bazen bikiyoruz msnda patlama oluyor
y:guzel birsey cok guzel
g:ben bazen bikiyorum ama cok guzel birsey gercekten ama bazilari abartiyor
organ bagislayacakmisiniz dogrumu?
c:evet
e:evet
g:evet
y:evet,haatta bir ara hepsi1 3 haftA olmuyacak cunki hastanede yatacagiz
Hepsi'den abla tavsiyesi
Yeni albümleri "Hepsi 2"yle birlikte biraz daha büyüyen ve artık abla kıvamına gelen Hepsi Kızları'ndan senin için hayata dair küçük tavsiyeler aldık!
İlk olarak biraz yeni albümünüzden bahsedelim. Bu albümdeki yenilikler neler?

Eren: Albümümüzde 13 tane parçamız var, bir tane de cover'ımız "Olmaz Böyle Şey"in yeni bir versiyonunu yaptık.
Yasemin: Albümde hiç slov parçamız yok. Kıpır kıpır bir yaz albümüyle karşınızdayız.
hayranlariniz size ulasmak istiyor:evet ama bizim web sitelerimiz msn larimiz varken ta eve kadar geliyorlar<guluyorlkar cemre haric diyorki siz bakmayin onnara>
gelelim son soruya ozel hayatiniz nasil ask sevgi?
e:sevgilimden menmunum
c:yokki
y:normal
g:yokk

HEPSİNİN UNUTAMADIKLARI ANLAR NELER?
1 sayfadaki 1 sayfası